Wieszak do przedpokoju na odzież i nie tylko

Nowoczesny wieszak do przedpokoju w przedpokoju

Wygodny wieszak do przedpokoju to praktyczny element wyposażenia korytarza. Sprawdzi się w domu, biurze, gabinecie lekarskim czy urzędach użyteczności publicznej.

Wieszak do przedpokoju to niezastąpiony element wyposażenia, który usprawni codzienne przygotowania do wyjścia oraz zapewni wygodne miejsce do przechowywania odzieży, którą warto mieć pod ręką. Zróżnicowana oferta wieszaków do przedpokoju, dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego, to solidne, wysokiej jakości modele, wykonane z drewna oraz metalu. Zależnie od indywidualnych potrzeb klientów, polecamy praktyczne, niezajmujące wiele miejsca wieszaki do przedpokoju wiszące. To wygodne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, które ułatwi przechowywanie. Dostępny w naszej ofercie wieszak do przedpokoju na ścianę 100 cm GAMA to duży, praktyczny model wieszaka ściennego. Wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej w głębokim kolorze ciemnego orzecha, stelaż wieszaka, gwarantuje wytrzymałą i solidną konstrukcję mebla. W tym wieszaku haczyki zostały zamontowane na różnych wysokościach, dzięki czemu z powodzeniem mogą z niego korzystać również dzieci. Wygodna półka zlokalizowana na górze, umożliwia przechowywanie toreb czy kapeluszy.

Nowoczesny wieszak do przedpokoju

Wieszak na kurtki 60cm z półką GAMA 14
Wieszak na kurtki 60cm z półką GAMA 14

Wieszak na kurtki 120 cm GAMA to nowoczesny model, jaki polecamy do dużych pomieszczeń. Proponowany przez nas wieszak do przedpokoju GAMA z powodzeniem pomieści kurtki, nawet kilkoosobowej rodziny. Sześć wytrzymałych, metalowych haczyków, umieszczono na podstawie z grubej płyty laminowanej w estetycznym wybarwieniu dąb craft złoty. Prosty kształt oraz nowoczesny wygląd wieszaka sprawiają, że doskonale sprawdzi się on w nowoczesnych wnętrzach. Do niewielkich przedpokoi polecamy wieszak na kurtki 60 cm z półką GAMA. To kompaktowy, niewielki wieszak do przedpokoju wiszący, wyposażony w trzy haczyki na okrycia wierzchnie. Możliwość doboru koloru wieszaka z palety siedmiu modnych odcieni sprawia, że wieszak ten można dopasować do każdego wnętrza.

Czytaj także: Wybieramy szafkę na buty z siedziskiem – na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Wieszak do przedpokoju wiszący to praktyczne rozwiązanie do domu i biura. Ten wygodny wieszak sprawdzi się, nawet w niewielkich przestrzeniach, zapewniając komfortowe miejsce do przechowywania kurtek i płaszczy.