Słupki łazienkowe idealne do przechowywania

Szafka łazienkowa wysoka z koszem - FOGO 8

W pomieszczeniu, w którym na co dzień zażywa się kąpieli lub też wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, podstawowymi elementami wyposażenia są funkcjonalne słupki łazienkowe. To meble, w których można przechowywać różnego typu akcesoria.

Aranżacja pomieszczenia przeznaczonego do wykonywania zabiegów oczyszczających i pielęgnujących, wymaga posiadania odpowiednio dobranych mebli. Dzięki nim można z łatwością pomieścić kosmetyki, akcesoria kąpielowe, zapasowe ręczniki, jak również różnego typu przybory, używane w trakcie organizowania domowego SPA. Do tego celu służą rekomendowane przez nasz sklep internetowy słupki łazienkowe. Można je dopasować do metrażu i kubatury tego pomieszczenia. To produkty wykonane bardzo starannie, skutecznie zabezpieczone przed działaniem pary wodnej czy niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dobrane do estetyki danego pomieszczenia szafki łazienkowe słupki można wkomponować także we wnętrza nieustawne, wymagające starannego doboru mebli stanowiących elementy ich wyposażenia. Dobrej jakości słupki łazienkowe z naszej oferty to produkty pokryte nietoksycznymi lakierami.

Słupki łazienkowe z frezowanymi kantami

Słupek łazienkowy lakierowany z koszem szerokość 40cm
Słupek łazienkowy lakierowany z koszem szerokość 40cm

W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można nowoczesne słupki łazienkowe z wieloma funkcjonalnymi schowkami. Jednym z wyrobów zaliczanych do wyżej wymienionej kategorii jest słupek łazienkowy lakierowany z koszem szerokość 40 cm Blanka 08. To funkcjonalny mebel składający się z brudownika, dwóch szuflad, a także otwieranej szafki. Białe fronty tego produktu zestawiono ze srebrnymi, poziomymi i pionowo zamontowanymi uchwytami, wykonanymi z metalu, skutecznie zabezpieczonego przed rdzewieniem. Fronty tego mebla wykonano z płyty MDF z frezowanymi kantami. Z kolei korpus stworzono z płyty wiórowej o grubości 18 mm. Posiadamy także szafki łazienkowe słupki w wersji narożnej. To produkty umożliwiające ich wkomponowanie w różnego typu miejsca. Jednym z wyrobów z tej grupy jest słupek łazienkowy Blanka 09. Posiada on fronty wykonane z płyty MDF i kanty drzwiczek, frezowane na półokrągło.

Funkcjonalne słupki łazienkowe to świetny sposób na przechowywanie różnego typu akcesoriów przeznaczonych do kąpieli i zabiegów pielęgnacyjnych. Niektóre z tych mebli mogą posiadać zamontowany u ich podstawy brudownik.